Jak zadbać o dostęp czystej wody podczas egzotycznych podróży?

butelka filtrująca

Picie wody jest niezbędne nie tylko w czasie intensywnej aktywności fizycznej czy podczas dużych upałów, ale przez cały czas, tak by uzupełniać braki powodowane przez naturalne procesy usuwania wody z organizmu, w tym m.in. pocenie się. W miejscach, gdzie nie można zagwarantować, że dostępna woda jest wolna od zanieczyszczeń, a zakup wody butelkowanej okazuje się trudny lub niemożliwy będzie to poważnym wyzwaniem. Rozwiązaniem tego problemu pojawiającego się m.in. w czasie wakacyjnych wojaży są oferowane przez firmę Aquaphor filtry podróżne. We Wrocławiu są one dostępne w stacjonarnym Salonie Maestro Aquapohor. Przekonajmy się, jakie są ich rodzaje i sprawdźmy, co można dzięki nim zyskać.

Rodzaje butelek filtrujących

Ciągły dostęp do czystej wody można zapewnić sobie w każdych warunkach, nawet podczas egzotycznych podróży, korzystając z dostępnych w ofercie firmy Aquapohor butelek filtrujących. W zależności od potrzeb można zdecydować się na lekki i poręczny model wykonany z tworzywa sztucznego, a także butelkę ze szkła organicznego idealną dla osób uprawiających sport. W ofercie są także rozwiązania dla osób, które chciałyby pić wodę schłodzoną lub podgrzaną. Jest to możliwe dzięki filtrującym butelkom termicznym zrobionym z wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne oraz ułatwiającej zachowanie higieny stali nierdzewnej, wyposażonej w silikonowe wstawki gwarantujące pewny chwyt.

Jak działają butelki filtrujące?

Butelki filtrujące oczyszczają wodę przepływającą przez wkład znajdujący się w jej szyjce. Zanim użytkownik napije się wody, filtr przechwyci znajdujące się w niej zanieczyszczenia. Wkłady stosowane w butelkach firmy Aquaphor radzą sobie z chlorem, drobinami rdzy, związkami organicznymi, a także fenolami i metalami ciężkimi dzięki węglowi aktywnemu.

Polecane produkty

Chcesz wiedzieć, które produkty cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów?
Zapoznaj się z polecanymi produktami i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!